СПРАГА: Видео Архип Люлька і його турбореактивні двигуни

Архип Люлька і його турбореактивні двигуни

Онлайн-активність про відомого авіаконструктора Архипа Михайловича Люльку, який розробив проект першого радянського турбореактивного авіадвигуна. На честь академіка Саварський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок» названий іменем Люльки, у російському місті Москва іменем Люльки названу площу.
В с. Саварка Богуславського району Київської області — рідному селі А. М. Люльки — 25 травня 2007 р. відкрито пам’ятник А. М. Люльці на подвір’ї школи його імені.

В Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» встановлено меморіальну дошку Люльки, його портрет — в Галереї видатних випускників КПІ, за головним корпусом КПІ на алеї видатних вчених встановлено пам’ятник Архипу Михайловичу Люльці.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Також рекомендуємо

Монах-девица или киевский святой транссексуалМонах-девица или киевский святой транссексуал

В Киеве в Китаевской пустыни есть интересная могила. На ней написано «Досифея». Но кто находится в могиле неизвестно, даже пол святого неизвестен. Но совсем недавно на это могиле было другой

Память и современностьПамять и современность

Что такое память и как она функционирует в эпоху современных цифровых технологий. Похожие записи: Культура блошиных рынков Радиолюбители. Магия звука. Государство и религия (рассказівает Юрий Чабан) Зоопарк как культурный феномен

українська сучасна література, поезія, вірші, спілкування, інтерв'ю з поетом.

Чому не варто боятися сучасної поезії?Чому не варто боятися сучасної поезії?

«Чому не варто боятися сучасної поезії» — на таке доволі незвичне запитання відповідає Ярослав Гадзінський — поет і перекладач, лауреат кількох літературних премії, автор двох поетичних збірок: «48200» і «Мареwwwо».