СПРАГА: Екскурсії Київ

Екскурсії Київ

Екскурсії та подорожі

Найкращі авторські екскурсії по Києву та оригінальні мандрівки до популярних та маловідомих куточків України з повним зануренням в існуючу дійсність. Переглядайте розклад найближчих екскурсій в Києві та подорожей Україною. Обирайте те, що цікавить саме вас. Піти на прогулянки в Києві з екскурсоводом — всеодно що у мікроскоп розглядати Київ – Екскурсії тут!

Мистецтво та творчість

Не лише прогулянки, а й мистецькі заходи в Києві: концерти та вечірки, театральні вистави та перфоманси, літературні вечори та арт-фестивалі, камерні квартирники та події в арт-кафе, великі оупен-ейри та неформальні творчі зустрічі на свіжому повітрі. Шукаєте мистецькі івенти в Києві? Розклад найближчих оригінальних мистецьких івентів в Києві — це ключ у світ творчості.

Пізнання та навчання

Освіта як різновид цікавого та змістовного дозвілля в Києві. Можливість дізнатися, відчути, зрозуміти та навчитися чомусь дійсно корисному — тому, чому не навчають у школах та ВУЗах. Ексклюзивні лекції в Києві: з теорії культури та соціальної психології, з мистецтва та історії Києва. Розклад лекцій та майстер-класів, курсів та тренінгів в Києві до Вашої уваги.

Інше для дозвілля

СПРАГА: коли прагнеш цікавого. Віддзеркалення культури в усіх її вимірах. Пошуки форм та смислів. Те, що не можна віднести до якоїсь однієї рубрики. Квести та рольові ігри, дискусії та громадські ініціативи. Осмислене дозвілля та бажання експерементувати. Бізнес-івенти. Маловідомі форми. Прогулянки — Київ і не тільки. Тенета комунікацій. Навпомацки до важливого.

Юрій Чабан, засновник проекту СПРАГА.інфо,
розповідає про свої авторські екскурсії Києвом
на телеканалі «Суспільне.Київ»
у програмі «Сьогодні.Головне»


Існуючи в тенетах мегаполісу, часом так потрібно відволіктися від метушні, вдихнути і видихнути, втекти та знайти, відчути та зрозуміти Київ
Екскурсії, лекції, літературні та мистецькі івенти СПРАГА-інфо створює, даруючи кожному бажаючому цікаве дозвілля в Києві. Оригінальні авторські екскурсії по Києву, концерти та творчі майстер-класи, мистецькі івенти та навчальні програми. Просто відкрийте розклад екскурсій по Києву, список найближчих мистецьких івентів, тематичних тренінгів чи майстер-класів, зареєструйтеся та приходьте.

СПРАГА — завжди цікаві екскурсії в Києві, лекції та мистецькі івенти

«СПРАГА» пропонує тематичні прогулянки Києвом, подорожі Україною, цікаві лекції та майстер-класи, концерти та літературні вечори. «СПРАГА» — це якісний та змістовний відпочинок, можливість побачити та відчути. Замовити екскурсію в Києві, відвідати освітню програму чи мистецькі івенти в Києві — тут кожен обере для себе. Просто відкрийте розклад найближчих подій та оберіть ту подію, яка найбільше довподоби.

Хочеться чогось із того, чого немає в розкладі на найближчий час?

СПРАГА запропонує ексклюзивні рішення у відповідності до ваших побажань: індивідуальні прогулянки Києвом з гідом, приватні та корпоративні івенти, події «під ключ» (в т.ч. — розважальні та освітні).

Побувати на екскурсії – Київ відкрити та зрозуміти

Тематичні прогулянки по місту Києву з найкращими знавцями історії та майстрами імпровізації, які вміють цікаво подати інформацію та повести за собою. Такі променади здатні не лише відволікти від буденної метушні, а розбавити рутинність неповторними моментами.

На даний момент регулярні екскурсії в Києві від СПРАГА.інфо проводяться українською мовою. Також ви можете замовити екскурсію в Києві російською, англійською, німецькою чи іншими мовами. Для дорослих і для дітей, для киян та гостей столиці – наші розробки вам сподобаються.

«СПРАГА»: коли прагнеш цікавого.

Ставайте нашим автором! Пишіть та отримуйте можливість безкоштовно відвідувати екскурсії – Київ і не тільки

СПРАГА.ІНФО — це проект про культуру і культурне дозвілля. Камерні квартирники та великі концерти, авторські екскурсії Києвом та туристичні подорожі по Україні, найкращі тренінги та ексклюзивні майстер-класи з різних видів мистецтв — все це вже сьогодні ми створюємо для вас.

Згодом (принаймні ми на це сподіваємось) на сайті можна буде знайти величезну кількість цікавих матеріалів культурологічного і мистецького спрямування, а також творчий доробок наших поціновувачів. Наразі ж ми тільки починаємо і запрошуємо всіх, кому це цікаво, ставати нашими дописувачами та відвідувати івенти в Києві.
Автори сайту отримують приорітетне право на відвідування ексклюзивних заходів, які влаштовує команда «СПРАГА» (а це і концерти, і лекції, і літературно-музичні вечори, і всілякі майстер-класи, і театральні практики, і екскурсії Києвом, і тренінги, і багато-багато інших цікавих можливостей для культурного дозвілля).
Більше того, дописувачі ресурсу «СПРАГА» мають можливість відвідувати екскурсії по Києву, освітні та мистецькі івенти в Києві безкоштовно.
Наші екскурсії Київ відкриють для кожного. Навіть якщо Ви народилися і живете в столиці — повірте, нам є чим вас здивувати. Наші літературні, мистецькі та освітні івенти в Києві здатні наповнити життя яскравими фарбами.
Тому не гайте часу — ставайте нашим автором. Зі «Спрагою» завжди цікаво.

А тут — невеликий огляд «Дуже страшної екскурсії» в Києві, яку проводить засновник СПРАГА.інфо Юрій Чабан.