СПРАГА: Вже скоро…

Вже скоро…

Наразі відбувається лише підготовка до запуску проекту. До того як ми стартуємо слід ще багато всього встигнути зробити. Але вже скоро тут буде щось цікаве. Що саме? Та скоро дізнаєтесь побачите на власні очі. Захоплюючі онлайн-активності в найрізноманітніших форматах, можливість навчатися та пізнавати, подорожувати та відчувати. Любителі цікавого чтива також зможуть знайти у нас багато корисного. Творчість і пригоди, мистецтво та самопізнання — все те до чого може з’явитися спрага.

Не виходячи з дому, можна здобувати нові знання та вміння — у рукоділлі, кулінарії чи навіть в акторстві. Можна прослухати курс лекцій з філософії чи культурології відкрийте для себе незнані до цього моменти грані буття (а ще можна навіть подискутувати з лектором).

…або навіть так:

Можна зайти на наш сайт для того щоб просто відвідати якийсь із наших заходів чи почитати щось цікаве і зрозуміти що (оскільки Ви знаєте що таке спрага до пізнань, спрага до мистецтва, спрага до подорожей, спрага до до історії чи літератури) Вам із нами варто подружитися. До речі, подружитися з ними ви зможете вже зараз просто підписавшись на наші сторінки в соціальних мережах.

СПРАГА: коли прагнеш цікавого.