СПРАГА: Видео Розмова з художником Іваном Семесюком (з архіву радіо «Культура»)

Розмова з художником Іваном Семесюком (з архіву радіо «Культура»)

СПРАГА інфо - коли прагнеш цікавого

Юрій Чабан спілкується з українським художником Іваном Семесюком. Про полїтику, жлоб-арт, соціальну сатиру і провокативне мистецтво. Про те, як реагують митці на те що відбувається навколо. Слухачі телефонують в прямий ефір і ставлять питання гостеві.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Також рекомендуємо

«Києве мій!» — бесіда з Марією Луценко, онукою поета Дмитра Луценка«Києве мій!» — бесіда з Марією Луценко, онукою поета Дмитра Луценка

До дня Києва! Діалог з поеткою Марією Луценко, онукою Дмитра Луценка — поета, який написав неофіційний гімн Києва. Велика бесіда про поезію і про Київ, який певною мірою є візуалізацією

Кирило Талер – засновник першої приватної Їжарні в Києві. Що таке перша приватна їжарня

Спрага до волонтерства: Кирилл Талер і «Перша приватна їжарня»Спрага до волонтерства: Кирилл Талер і «Перша приватна їжарня»

Розмова з Кирилом Талером — засновником «Першої приватної їжарні».Про волонтерство, громадську активність і мистецтво. З чого все починалось? Як відбувається взаємодія волонтера з колючими тваринами? Звідки беруться сили на волонтерство?

СПРАГА інфо - коли прагнеш цікавого

Хозявкины рассказки. Часть перваяХозявкины рассказки. Часть первая

«Спрага» подготовила интересный детский цикл онлайн-активностей в рамках которого Катя Клюева читает сказки на ночь. Прослушайте первую часть «Хозявкиных рассказок» и ждите продолжения. To be continued… Похожие записи: Эмиграция, эмиграция.