Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Презентація поетичної збірки Ярослава Гадзінського «Перекопане»

17 февраля @ 16:30 19:00

Коли холодно і надворі слизько, найкращий спосіб зігрітися — це насолодитися теплим поетичним вечором. І якщо ви ще шукаєте привід, то у вас є чудова можливість!

Ярослав Гадзінський вже давно визнаний як поет урбаністично-натурфілософської лірики. Він дебютував на початку тисячоліття збіркою «48200» (2004), а наступна книга «Мареwwwо» (2007) стала переможницею літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» в номінації «поезія». Критика позиціює Гадзінського як автора нарочито урбаністичного спрямування, порівнюючи його з українськими футуристами та визнаючи як яскравого метафориста.

«Перекопане» — це збірка, яка є своєрідною еволюцією поета. Після років творчих шукань і нового досвіду, Гадзінський представляє читачам переосмислені вірші, де змінена поетика акцентується на соціальному й особистісному, екологічних проблемах, а також проблемі знищення історичної спадщини в Києві.

📌 Презентація збірки відбудеться в затишному відділі краєзнавчої літератури Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки за адресою: вул. Володимира Винниченка, 16. 

Щоб взяти участь у події, необхідно попередньо записатися, заповнивши реєстраційну форму за посиланням — 

Не пропустіть цей захід, де зігріє вас не лише тепла атмосфера, але й неперевершена поетична майстерність Ярослава Гадзінського!

* — Щоб потрапити на подію, потрібно зареєструватися, заповнивши форму реєстрації.

Реєстрація закрита дя цього заходу

Після реєстрації на вказану Вами електронну адресу надійде лист з підтвердженням.Якщо листа не буде серед основної пошти, перевірте папку «спам» (може потрапити випадково).

Місце проведення заходу:

Публічна бібліотека ім. Лесі Українки. Відділ краєзнавчої літератури – вул. Володимира Винниченка, 16.

Як пройти в бібліотеку?

Зі ст.м «Лукʼянівська» 2 зупинки в бік центру пройти/проїхати до «Вул. Полтавська. Публічна бібліотека імені Лесі Українки». З центру їхати до зупинки «Вул. Гоголівська». І спуститись квартал вниз. Також можна пройтись від Цирку.

Публічна бібліотека ім. Лесі Українки, відділ краєзнавчої літератури, вул. Володимира Винниченка, 16

вул. Винниченка 16
Київ, 04053 Украина
+ Карта Google
0664328322

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *