Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

SPRAGA ART DAY: OpenAir session до Дня Києва

30.05.2020 @ 15:00 - 22:00

Бесплатные

Закінчується весна. Наближається День Києва — велике свято що традиційно відзначається в останні вихідні травня. Не буде виключенням і цей рік.

СПРАГА.інфо (««СПРАГА»: коли прагнеш цікавого») з нагоди Дня Києва влаштовує великий OpenAir-сейшен на Пейзажній алеї в столиці України. Прсто неба, на свіжому повітрі, буде звучати музика й поезія.

Про Київ і для Києва. Вільний політ. Потік. Творчість що надихає й дає можливість радіти життю не зважаючи ні на що.

Цікаві авангардні музиканти і поети, які закохані в Київ, опиняться цього дня в одному місці і будуть ділитися плодами своєї творчості (наразі список учасників події формується).

Кожен бажаючий зможе доторкнутися до прекрасного — послухати якісну українську музику, побачити читання віршів сучасних поетів та безпосередньо поспілкуватися з митцями, які братимуть участь у заході.

Для глядачів реєстрація на даний захід не потрібна: просто приходьте, слухайте і отримуйте насолоду. Ми ж зі свого боку зробимо те, щоб дійство вийшло якомога цікавішим і змістовнішим.

Для митців які бажають презентувати власну творчість під час даної дійства: просимо Вас зареєструватися на дану події заздалегідь, натиснувши відповідну кнопку на нашому сайті. Окрім іншого, у графі «Додатково» («Дополнительно») вкажіть який саме вид творчості ви б хотіли презентувати — музику чи поезію. По можливості, додайте посилання на сторінку де представлена Ваша творчість. Таким чином ближче до події ми зможемо побудувати програму та визначити послідовність виступів учасників. Назва події «SPRAGA ART DAY»

 

Важливо! Даний захід відбуватиметься в умовах карантину, зумовленого пандемією коронавірусу. Просимо Вас обов’язково мати при собі захисні маски та дотримуватися під час дійства соціальної дистанції в 1.5 метра. Таким чином ми вимірюємо можливість поширення інфекції COVID-19.

 

ДЛЯ ДОВІДОК ТА УТОЧНЕНЬ: +380630654088, +380960654088.

Якщо ви не зможете відвідати даний захід, але Вам було б цікаво поспостерігати за дійством — не переймайтеся. В офіційному пабліку СПРАГА.інфо в Facebook ( https://facebook.com/spraga.info ) відбуватиметься пряма трансляція події. Просто заходьте в паблік SPRAGA.info — і спостерігайте за дійством наживо.

 

СПРАГА: ми даруємо мистецтво кожному. Долучайтесь до нас. 😊

Подробности

Дата:
30.05.2020
Время:
15:00 - 22:00
Стоимость участия:
Бесплатные
Мероприятие в категории:
Теги для Мероприятие:
, , , , , , , , ,

Организатор

СПРАГА.інфо
Телефон
+380630654088, +380960654088

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *