СПРАГА: Все СПРАГА буде!

СПРАГА буде!

Ну що, пані та панове, Я так розумію що я тут маю щось написати. А що писати? Уявлення не маю! Чесно кажучи мене дуже виснажує робота над сайтом. Надто багато сил доводиться витрачати на його розробку. Надто маленький коефіцієнт корисної дії.

А що буде далі?

а

А далі буде СПРАГА — в цьому я вас запевняю. Ну, гроші в мене скоро закінчаться через цей корона А-апокаліпсис. Але як закінчився так і почнуться знову.

і, зрештою, все буде добре. Все буде СПРАГА. А поки що робимо лише перший крок.

З повагою, головний редактор порожнього супер-мега-порталу «СПРАГА» (який дуже скоро вже не буде порожнім) Юрій Чабан.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Також рекомендуємо

Анна Гуцулка: ЧернобыльАнна Гуцулка: Чернобыль

Вот бы нырнуть под плед, спрятаться там,Ведь снова-он снова:Некуда уйти от тяжелого звонаЧернобыльского колоколаНет во Вселенной такой заслоны,куда не проникнут нейтроныТы жив и здоров,В один краткий миг-сгораешь как над костром

Хто така Олена Бердяєва

Хто така Олена Бердяєва?Хто така Олена Бердяєва?

Людям, які полюбляють відвідувати авторські екскурсії в Києві, напевне хоча б раз доводилось щось чути про Олену Бердяєву. Для широкого ж загалу це зовсім невідоме ім’я. Відоме прізвище. Невідоме ім’я.

Валерий Перелешин: перечитывая Гумилева.Валерий Перелешин: перечитывая Гумилева.

Валерий Перелешин — поэт, мемуарист и журналист первой волны эмиграции. Долгое время жил в Бразилии. Известен прежде всего благодаря своей гомосексуальной лирике. Очень немногим знакомо имя Валерия Перелешина. Тем не