СПРАГА: Видео Чому не варто боятися сучасної поезії?

Чому не варто боятися сучасної поезії?

українська сучасна література, поезія, вірші, спілкування, інтерв'ю з поетом.

«Чому не варто боятися сучасної поезії» — на таке доволі незвичне запитання відповідає Ярослав Гадзінський — поет і перекладач, лауреат кількох літературних премії, автор двох поетичних збірок: «48200» і «Мареwwwо».

З класично. поезією більшість з нас однозначно розібралося ще в школі. А ось те, що пишуть наше сучасники з першого погляду здається L’enfant terrible.
Але чи дійсно такими жахливими є сучасні вірші?

На афіші: поет Ярослав Гадзінський у пошуках музи.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Також рекомендуємо

Человек в эпоху технологий: настоящее и будущееЧеловек в эпоху технологий: настоящее и будущее

Юрий Чабан во время очередной онлайн-активности spraga.info пытается заглянуть в будущее из настоящего оглядываясь на прошлое.Футурологический взгляд на технологии, попыта анализа и прогнозы. Похожие записи: Инакомыслие: исторический и культурный аспекты

Кому нужно это ваше искусство? ВИДЕОКому нужно это ваше искусство? ВИДЕО

Искусство — это своеобразная  священная корова современного мира . В приличном обществе не принято ставить под сомнение важность искусства и сомневаться в его важности. Ну а если засомневаться? Похожие записи:

Вишиванка, День культурного розмаїття і COVID-19Вишиванка, День культурного розмаїття і COVID-19

Про вишиванки в День культурного розмаїття під час чергової онлайн-активності spraga.info розповідає Катерина Клюєва.Окрім іншого, в фокусі пандемія коронавірусу.Як поширення інфекції COVID-19 вплинуло надіалог культур?На це питання намагається дати відповідь