Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

«Мандрівка в паралельний світ» (психлікарня, Київ)

30 июня @ 12:00 15:30

Екскурсія по території психлікарні в Києві "Мандрівка в паралельний світ" (розробник екскурсії та екскурсовод – Юрій Чабан)

Пошуки зв’язку між релігією, психіатрією та інакодумством

Більша частина екскурсії проходить територією діючої психіатричної лікарні в Києві.

ТАКОЖ У ФОКУСІ:

 • Кирилівська церква та Кирилівський монастир
 • Філія національного історико-меморіального заповідника «Софія Київська»
 • Старе Кирилівське кладовище (парк «Кирилівський гай») та Реп’яхів яр.
 • Меморіальний комплекс, створений в пам’ять про події у Бабиному ярі під час II світової війни.
 • Цікавий ленд-арт. Велика кількість арт-об’єктів та пам’ятних знаків.

Під час екскурсії відшукаємо відповіді на наступні питання:

Чому подейкують, що Кирилівська церква збудована завдяки силі Змія Горинича?

Чому імператриця Катерина II своїм наказом спробувала закрити Кирилівський монастир та як з’явилася психіатрична лікарня в Києві?

Чому на Куренівці довгий час не селилися люди і як цей факт можна пов’язати з релігією, психіатрією та інакодумством?

Що сталося з Кирилівськими печерами і чому зараз про них мало хто знає?

Чому великих художників часто можна назвати інакодумними?

Як боролися з політичним інакодумством у XIX столітті і як це було в Радянському Союзі?

Чому в епоху Брежнєва психіатрія стала одним із головних інструментів у каральних практиках?

Чому Іншого дуже часто не розуміють, не приймають та відторгають? Як несприйняття Іншого пов’язане з війнами минулого та сьогодення?

Додаткова інформація про екскурсію:

 • Збір екскурсійної группи відбувається поруч з зупинкою громадського транспорту «Музей Кирилівська церква» (біля гранітного барильєфа з відповідним написом; біля сходів, яким можна піднятися до психлікарні).
 • Прогулянка завершується безпосередньо біля метро «Дорогожичі» (пам’ятник дітям, які були вбиті у Бабиному Ярі).
 • Тривалість мандрівки — понад 3 год. Старт – біля Кирилівської церкви. Фініш – біля метро Дорогожичі.

ЦІНА: 300 ГРН (сплачується на місці)

* — Щоб потрапити на екскурсію, потрібно зареєструватися, заповнивши форму реєстрації.
** Екскурсія до психлікарні в Києві російською мовою має назву «Путешествие в другие миры». Це, по-суті, ця ж сама мандрівка.

Зареєструватися на дану подію

Loading gif

Вже зареєстровані?

Використовуйте цей інструмент для керування своєю реєстрацією

Після реєстрації на вказану Вами електронну адресу надійде лист з підтвердженням.
Якщо листа не буде серед основної пошти, перевірте папку «спам» (може потрапити помилково).

Дана екскурсія наразі відбувається щонеділі о 12:00. Можливий також попередній запис на кілька тижнів наперед. Для попереднього запису заповніть форму за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ (обов’язково вкажіть дату події та кількість учасників, яку Ви бажаєте попередньо записати).

* — Якщо з якоїсь причини у вас не відкривається форма запису на екскурсію, ви можете
записатися на неї, заповнивши альтернативну форму запису за посиланням https://cutt.ly/nyIlViY,
або зателефонувавши нам у робочий час.

Музей «Кирилловская церковь». Внизу у ступенек, возле информационного стенда

ул. Олени Теліги, 12.
Киев, 02000 Украина
+ Карта Google
+380630654088
Посмотреть Место проведения сайт

28 комментариев для “«Мандрівка в паралельний світ» (психлікарня, Київ)”

 1. Хочу висловити щиру подяку за незабутню екскурсію! Ваші глибокі знання, захоплюючі розповіді та вміння зацікавити аудиторію зробили цей день справжнім відкриттям. Було дуже приємно слухати вас, дізнаватися нові факти і деталі, про які раніше навіть не здогадувалась. Ви володієте рідкісним талантом оживляти історію та дарувати незабутні враження. Дякую за вашу роботу та натхнення! Без сумніву, буду рекомендувати ваші екскурсії всім своїм знайомим.

 2. Вітаю. ,,Мандрівка в паралельний світ,, з Юрій Чабан
  Хочу поділитися враженнями від екскурсії, яку провів пан Юрій, навіть не знаю, що мене вразило більше, те, що побачила, почула чи особистість Екскурсовода. Дуже сильно відчувається, що пан Юрій вклав не тільки знання, а серце й душу. І це вражає та викликає багато поваги та захвату. Найбільш закоханої в свою справу людини навіть і не пригадаю. Дякую за цікаву екскурсію, наповнену надзвичайними емоціями, фаховою інформацією, любов’ю до слухача. Людина — профі, що закохана у своє діло. Дуже раджу!

 3. Мені надзвичайно сподобалась екскурсія! Особливо хочу відмітити цікаву подачу інформації та за чудові вірші .Я залишилась в повному захваті. Дякую вам за те, що подарували можливість подивитися на життя «іншими» очима.

 4. Нещодавно була на екскурсії «мандрівка в паралельний світ». Мені дуже сподобалось, цікаво та інформативно. Також, особливо вразив екскурсовод Юрій, людина яка насправді професіонал своєї справи.

 5. Відвідування екскурсії в паралельний світ стало для мене незабутнім досвідом! Вражаюча атмосфера, захоплюючі історії та неймовірні краєвиди зробили цей день особливим. Організація була на високому рівні, а гід вразив своїми знаннями та харизмою. Я повернулася з новими враженнями та бажанням відвідати цей фантастичний світ ще раз. Щиро рекомендую цю екскурсію всім, хто прагне чогось незвичайного і дивовижного!

 6. Мені надзвичайно сподобалась екскурсія! Юрій був дуже обізнаним і захоплююче розповідав про історію того міста . Маршрут був добре спланований, і ми побачили багато цікавих місць. Рекомендую всім, хто хоче дізнатися більше про наше місто та його таємниці. Незабутній досвід!

 7. Щиро дякую за екскурсію «Мандрівка в паралельний світ» ! Особливо хочу відмітити цікаву подачу інформації та за чудові вірші .Я залишилась в повному захваті. Пан Юрій -чудовий екскурсовод, справжній професіонал своєї справи. За пару годин екскурсії, я дізналась дуже багато чого нового та цікавого.

 8. Щира подяка за неймовірну і цікаву екскурсію «Мандрівка в паралельний світ». Артистизм пана Юрія вражає і захоплює, вірші наповнюють серце радістю і гордістю за свою націю і державу! Дякую, дякую і ще раз дякую!

 9. Рекомендую! Майже 5 годин промайнули так швидко! А головне неймовірно Цікаво та Захопливо! Ми корінні мешканці Києва, але дізнались та побачили так багато нового та вражаючого! Юрій дуже талановитий екскурсовод!

 10. Неймовірна екскурсія! Психіатрична лікарня Павлова вразила своїм масштабом! Змінилась стереотипність сприйняття пацієнтів цієї клініки. В наш час ми стаємо все більше толерантними до інакших людей. Дякуємо екскурсоводу Юрію за можливість бачити іншу реальність і розуміти ії

 11. Вітаю! Неймовірна екскурсія. Дякую вам за те, що подарували можливість подивитися на життя «іншими» очима. Також особливо дякую за вірші. Я у захваті. Всі, хто вагаються — піти, чи не піти на цю екскурсію, обов’язково йдіть! Не лякайтесь тривалості, 4,5 години пролетіли на одному подиху. І цінуйте те, чим ви вирізняєтесь❤️

 12. Вітаю! Були з чоловіком на екскурсії 23.07.23. Цікава розповідь про частину нашого життя, яку прийнято замовчувати, у поєднанні з неординарною особистістю пана Юрія вражає. Дякую та рекомендую!

 13. Юрій — молодець, дуже цікаво та натхненно все розказує. За 5 годин екскурсії жодного разу не було скучно. Рекомендую всім допитливим!

 14. Дуже сподобалось. Дізналась багато нового і побачила, що потрібно придивлятись до дрібниць. Час промайнув дуже швидко. Юрій чудовий екскурсовод

 15. Екскурсія дуже сподобалася. Було, що побачити і над чим помізкувати. Час пролетів швидко завдяки чудовому екскурсоводу Юрію. Він фанат своєї справи! Його розповіді було цікаво слухати. Раджу зацікавленим відвідати дану «Мандрівку в паралельний світ», не пошкодуєте точно.

 16. Раджу відвідати екскурсію Подорож у паралельний світ. Завдяки високому професіоналізму Юрія, Ви отримаєте не лише інформацію про історичні події цієї місцевості, а й знайдете відповіді на багато питань.

 17. Паралельні світи зустрілися, подивились один на одного і пішли собі у роздумах. Мені дуже сподобалася прогулянка. Вона не розважальна, емоційно аж як наповнена. Пан Юрій справив незабутнє враження, відвідаю його екскурсії знов

 18. екскурсія Мандрівка у Паралельний Світ — чудова, пізнавальна та дуже не звичайна, однозначно варто відвідати, рекомендую.

  екскурсовод Юрій — креативний професіонал, який любить свою справу, величезна подяка за екскурсію, цікаву подачу і, звичайно, за вірші та уважне ставлення до своїх екскурсантів! Дякую!

 19. Сьогодні були на екскурсії з Юрієм! дуже багато чого цікавого було почуто,чого навіть і не думали,не гадали! можу сказати ми всі ,,інші» ,кожна людина,це індивідуальність!!!Рекомендуємо цю екскурсію.

 20. Дуже цікава екскурсія. З тих, що запам’ятовуються і змушують задуматись.

 21. Мандрівка вийшла чудовою, цікавою та познавальною. Почуто багато нового та цікавого. Речі які існують, але про них принято мовчати. Сіре та страшне слово лікарня замінено на прихисток під парасолькою, так краще!!! Дякую пане Юрію за відкриття невідомих сторінок рідного міста!

 22. Вітаю! Замовляла цю екскурсію, як то кажучи, «з обережним оптимізмом»))). Але дійсність перевершила всі очікування! Цікаво та несподівано! 3,5 години пролетіли непомітно. Велика подяка автору цієї мандрівки та її екскурсоводу пану Юрію. Людина — профі, що закохана у своє діло. Дуже раджу!

 23. Це було дуже приємно і несподівано — і зміст екскурсії і екскурсовод. Мене вразив Юрій. Він поет, актор, історик та дуже цікава людина. Разом з ним ми ніби подорожували на машині часу. Його акторські здібності дуже помогли у цьому. П’ять годин пролетіли я одна мить.

  Дуже сподобалась тема. Ми майже нічого не знаємо про світ психіатрії. Та часто маємо упереджене ставлення до людей, кого це торкнулося. Але це є окремий паралельний світ я якому ми побували. Я відкрив для себе багато цікавого.

  Дякую Юрію за нові знання та цікаво проведений час.

 24. Екскурсія «Мандрівка в паралельний світ» просто неймовірна.
  Пан Юрій — людина пристрасно закохана у свою справу. Коли розповідає про події, які відбувалися сотні років тому, то складається враження, що він був там особисто присутнім та сам брав активну участь.
  Дуже сильно відчувається, що пан Юрій вклав не тільки знання, а серце й душу. І це вражає та викликає багато поваги та захвату.
  Щиро дякую за екскурсію!
  Обов’язково прийду до вас ще і буду рекомендувати всім знайомим.

 25. ,,Мандрівка в паралельний світ,, з Юрій Чабан https://www.facebook.com/4aban
  Хочу поділитися враженнями від екскурсії, яку провів пан Юрій 23.04.23, навіть не знаю, що мене вразило більше, те, що побачила, почула чи особистість Екскурсовода. Найбільш закоханої в свою справу людини навіть і не пригадаю. П’ять годин пролетіли, як один подих. Історичний фактаж, поетика (власна, авторська), логіка, емоційність викладення інформації бездоганні. Дякую за цікаву екскурсію, наповнену надзвичайними емоціями, фаховою інформацією, любов’ю до слухача.

 26. Вітаю. Сьогодні була на цій екскурсії з підлітком, вони знаєте люблять таке всяке. І можу сказати , що це чудова екскурсія, яка вчить прийняттю інакших людей. Екскурсія підіймає надзвичайно важливі теми, важкі, але надзвичайно важливі. Дуже сподобався екскурсовод. Дякую вам.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *